WooCommerce

WooCommerce

Zwiększ efektywność swojej sprzedaży

WooCommerce SaleBasis – integracja oferująca wiele możliwości

Jeśli posiadasz sklep na platformie WooCommerce, SaleBasis pomoże Ci w prosty sposób połączyć ten kanał sprzedaży z Allegro i Wszystko.pl. Nasz system zapewnia nieskończone możliwości integracji, a proces konfiguracji zajmuje tylko chwilę. Oferujemy szybkie pobieranie zamówień, automatyczne pobieranie danych do wysyłki i informacji o płatnościach, oraz aktualizację stanu magazynowego – wszystko to czeka na Ciebie w ramach tej integracji.

Integracja WooCommerce z SaleBasis oferuje między innymi:

  • Pobieranie zamówień.
  • Automatyczne pobieranie danych do wysyłki.
  • Automatyczne pobieranie informacji o płatnościach.
  • Aktualizacja stanu magazynowego.
  • Integracja WooCommerce z Allegro i wszystko.pl.

WooCommerce, jako nowoczesna wtyczka do WordPressa stała się wyjątkowo popularnym narzędziem eCommerce. Oferuje szerokie możliwości sprzedaży internetowej za pośrednictwem własnego sklepu. Jest ceniony przez e-sprzedawców za swoją konfigurowalność, elastyczność i bogate możliwości personalizacji. Jeśli posiadasz już konto na Allegro, WooCommerce może być naturalnym kolejnym krokiem w rozwoju Twojej sprzedaży. A jeszcze łatwiejsze stanie się to, gdy połączysz oba kanały sprzedaży przy pomocy SaleBasis. Nasz system również będzie Ci pomocny, jeśli chodzi o integrację z Inpost WooCommerce i innymi firmami kurierskimi, dla jeszcze łatwiejszej i bardziej efektywnej obsługi sprzedaży wielokanałowej z jednego, wygodnego miejsca.

Dlaczego warto integrować WooCommerce z Allegro i wszystko.pl przy użyciu SaleBasis?

Sprzedaż internetowa przy wykorzystaniu marketplace’ów takich jak Allegro, wszystko.pl to świetny pomysł na start. Jednak z czasem każdy przedsiębiorca nastawiony na sukces zaczyna rozważać poszerzenie rynków o bardziej niezależną formę sprzedaży – za pośrednictwem własnego sklepu online. Zazwyczaj jest to mądre posunięcie, zwłaszcza że na rynku dostępne są różne oprogramowania ułatwiające ten proces. Jednym z takich rozwiązań jest WooCommerce, darmowa wtyczka do WordPressa.

Integracja WooCommerce w SaleBasis:

  • Jedna platforma do obsługi całej sprzedaży.
  • Konfiguracja konta w kilka minut.

Dlaczego warto sprzedawać w sklepie WooCommerce przy użyciu SaleBasis?

Decydując się na sprzedaż internetową za pośrednictwem WooCommerce, Allegro i wszystko.pl, zyskujesz szerokie pole do działania w zakresie sprzedaży. Ponadto, WooCommerce oferuje dodatkowe narzędzia, takie jak doskonała integracja z SEO, możliwość prowadzenia bloga oraz łatwy w obsłudze panel administracyjny. Dodatkowo, korzystając z SaleBasis, zyskujesz nie tylko prostą integrację z Inpost WooCommerce i innymi firmami kurierskimi czy kanałami sprzedaży, ale przede wszystkim narzędzie, które pozwoli Ci obniżyć koszty obsługi, zaoszczędzić czas i zyskać nowe perspektywy rozwoju. To się po prostu opłaca!

Podstawowa konfiguracja konta w SaleBasis:

Podłączenie WooCommerce:

Dodaj komentarz

Dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać potencjał aplikacji w Twoim biznesie

Umów się na szybką rozmowę z naszym zespołem, który przeprowadzi Cię przez platformę.

Podczas tej 30-minutowej rozmowy omówimy:
  • Jakie funkcjonalności posiada aplikacja.
  • Dowiesz się jakie rozwiązania będą przydatne dla Ciebie i Twoich potrzeb biznesowych.
  • Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Umów spotkanie