Zarządzanie Zamówieniami

Wypróbuj autorski system zarządzania zamówieniami SaleBasis.

Zarządzaj sprzedażą w jednym miejscu. Podczas korzystania z SaleBasis nie będziesz musiał się więcej logować do każdej z platform osobno – wszystkie Twoje konta są zarządzane przez jeden system. Do aplikacji pobierane są zamówienia z wielu kont marketplace np. Allegro, sklep WooCommerce. Dzięki grupowaniu towarów, określeniu źródła dochodu z łatwością posegregujesz zamówienia z kilku kanałów sprzedaży. Ponadto za pomocą kliknięcia wystawisz fakturę czy nadasz paczkę. Zaoszczędzony czas pozwoli Ci rozwinąć biznes.

zarzsprz1 2 1024x502 1

Zaoszczędź czas podczas nadawania przesyłek!

Z poziomu aplikacji w prosty i szybki sposób wygenerujesz list przewozowy, stworzysz etykietę oraz nadasz paczkę. Możesz też skorzystać z domyślnie zdefiniowanych wymiarów przesyłek oraz masowej edycji statusów zamówień.

nada

Bądź na bieżąco dzięki podsumowaniu zamówień i przychodów!

Zestawienie wszystkich transakcji pozwoli Ci na bieżąco kontrolować stan zamówień i uzyskane przychody. Z łatwością określisz z jakiego źródła one pochodzą, co pozwoli na dostosowanie strategii marketingowej. Grupowanie towarów da Ci możliwość łatwego przeanalizowania opłacalności pod względem ilości zamówień/uzyskanego przychodu!
sumaprzyfin