SaleBasis - aplikacja do zarządzania sprzedażą

Czym jest SaleBasis?

SaleBasis to narzędzie do zarządzania sprzedażą online. Ułatwia procesy i znacząco zwiększa efektywność zarządzania sprzedażą online. Integracja z różnymi platformami e-commerce, funkcje zarządzania zamówieniami, towarami, wystawianie faktur, oraz wsparcie techniczne to tylko niektóre z wielu zalet aplikacji SaleBasis.
Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę w e-commerce lub szukasz sposobu na usprawnienie swojej sprzedaży, zacznij już dziś za darmo z pakietem FREE. Sam sprawdź, czy aplikacja jest dla Ciebie! Testuj przez ile chcesz!

Historia i początki

Przenieśmy się do 2018 roku, kiedy to rozpoczęła się historia aplikacji SaleBasis, choć sami jeszcze o tym nie wiedzieliśmy. Wówczas niewielki zespół programistów, składający się z grupy znajomych, rozpoczął prace nad prostą aplikacją. Prace rozpoczeliśmy w garażu „nazywanego przez nas – warsztatem” współtwórcy Łukasza Jandy. 
Pierwotnie miała to być prosta aplikacja desktopowa do zarządzania stanami magazynowymi i lokalizacją towarów. Wówczas aplikacja nie posiadała funkcjonalności pozwalających na eksport ofert oraz była dostępna wyłącznie lokalnie na danym urządzeniu. Aplikacja z czasem była sukcesywnie poprawiana i przybudowywana o kolejne niezbędne funkcjonalności.
Dzisiejsza wersja aplikacji SaleBasis jest zupełnie inną wersją programu, a jedyne co je łączy, to zespół który ją tworzył i chęć stworzenia aplikacji o globalnym zasięgu. 

Dokąd zmierzamy?

Naszym celem jest dalszy rozwój i dostosowanie aplikacji do potrzeb naszych użytkowników. Chcemy wykorzystywać najnowocześniejsze technologie, takie jak big data, sztuczna inteligencja do tego aby nasza aplikacja była jeszcze bardziej funkcjonalna i efektywna.
Naszym dalszym planem jest ekspansja i umożliwienie dostępu do naszej aplikacji dla sprzedawców z branży e-commerce na całym świecie. Naszym głównym celem jest umożliwienie klientom dostępu do największych platform e-commerce, jednocześnie zachowując konkurencyjne ceny i prostą obsługę aplikacji.
Chcemy, aby nasza aplikacja stała się narzędziem niezbędnym dla każdego sprzedawcy, który chce skutecznie i efektywnie zarządzać swoim biznesem online. 

Zespół SaleBasis:

Gabor G

CEO – Gabor Grzybek

Pomysłodawca oraz współtwórca aplikacji SaleBasis. Na co dzień zajmuję się rozwojem aplikacji SaleBasis oraz prowadzeniem sprzedaży e-commerce.

Łukasz Janda

CIO – Łukasz Janda

Współtwórca aplikacji SaleBasis. Programista i absolwent uczelni AGH. Na codzień zajmuję się tworzeniem oprogramowań, aplikacji oraz stron internetowych.