Księgowość

Paragony SaleBasis

Paragony SaleBasis

Umożliwia wystawianie paragonów, ich drukowanie i pobieranie plików PDF bezpośrednio z programu SaleBasis. Przydatne dla osób, które dopiero rozpoczynają sprzedaż i wystawiają paragony, a nie posiadają jeszcze kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej. Podstawowa konfiguracja konta w SaleBasis: Konfiguracja pluginu paragony SaleBasis:

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne

Umożliwia wystawianie paragonów za pomocą drukarek fiskalnych. Plugin obsługiwany jest tylko przez aplikację desktop, aby z niego skorzystać należy zainstalować ją na swoim komputerze. Polecamy urządzenie Elzab Mera Online: https://www.elzab.com.pl/pl/kasy-i-drukarki-online/drukarki-sklepowe-online/mera-online Podstawowa konfiguracja konta w SaleBasis: Podstawowa konfiguracja lokalna aplikacji Desktop: Podłączenie Drukarki Fiskalnej:

Eksport pliku JPK

Eksport pliku JPK

Eksporter danych o fakturach dla księgowości w plikach XML w formacie JPK. Typy danych: UWAGA: Plugin nie generuje plików JPK dla urzędów. Jest to jedynie plugin do wymiany danych z systemami księgowymi. Służy on do wygenerowania pliku który następnie można zaimportować do dedykowanego programu księgowego. Podstawowa konfiguracja konta w SaleBasis: Eksport pliku JPK: