SaleBasis

Czym jest SaleBasis?

SaleBasis jest narzędziem, dzięki któremu twoja sprzedaż przez internet stanie się łatwiejsza. Narzędzie to oferuje szereg funkcjonalności związanych z zagadnieniami e-commerce, czyli zarządzanie sprzedażą, ofertami i magazynem.

Zarządzaj sprzedażą gdziekolwiek jesteś!

SaleBasis to aplikacja z której możesz korzystać z poziomu przeglądarki. Dzięki temu możesz jej używać z dowolnego komputera, laptopa, tabletu czy telefonu. Chcesz sprawdzić dostępność jakiegoś towaru będąc akurat w restauracji, czy na spacerze? Żaden kłopot! Wymagany jest tylko dostęp do Internetu.

Dodatkowo – dostępna jest aplikacja komputerowa do zarządzania zamówieniami, którą możesz uruchomić na komputerze z systemem operacyjnym Windows, Linux bądź Mac OS – bez konieczności jej instalacji. Jest to przydatne narzędzie dla stanowiska pakowania przesyłek w twojej firmie.

Wystawiaj oferty na wielu kontach Allegro i w wielu sklepach internetowych!

Dzięki SaleBasis możesz przyśpieszyć wystawianie ofert na wielu kontach w serwisie Allegro i twoich sklepach opartych o oprogramowanie WooCommerce.

Masowa edycja towarów pozwoli na zmianę kategorii, ceny, ilości, położenia w magazynie, dodanie dodatkowych opisów czy parametrów wielu towarów naraz.

Wbudowany importer plików CSV umożliwi integrację z zewnętrznymi hurtowniami i ułatwi sprzedaż w trybie dropshipping.

Zarządzaj swoim magazynem!

Jeżeli posiadasz swój magazyn, a nie masz jeszcze żadnego programu, SaleBasis umożliwi ci zapisanie ich stanu magazynowego, a także pozycji, w jakiej znajdują się w Twoim magazynie, dzięki czemu oszczędzisz czas na ich szukanie.

Nie musisz podchodzić do komputera – dzięki czytnikowi kodów kreskowych zeskanujesz towar i zmienisz jego pozycję w magazynie, kategorię, lub zwiększysz/zmniejszysz jego ilość.

Bez zbędnego bałaganu – dzięki statusom towarów sklasyfikujesz, które z nich w twojej bazie danych są do poprawienia, a które są poprawne. Grupy towarów umożliwią natomiast łatwiejsze wyszukiwanie ich w wielu miejscach w programie i zaprowadzenie porządku.

Zarządzaj sprzedażą z jednego miejsca!

Po prostu importujesz zamówienia z twoich kont Allegro i sklepów WooCommerce, które następnie pojawią się w panelu zamówień. Dzięki integracji z takimi przewoźnikami jak InPost i Poczta Polska, od razu nadasz przesyłki z poziomu SaleBasis i wydrukujesz list przewozowy.

Integracja z drukarkami fiskalnymi przyśpieszy wystawianie paragonów i pozwoli uniknąć błędów, które mogłyby powstać podczas ręcznego ich nabijania na kasie fiskalnej. Gdy otwierasz nową firmę i nie masz jeszcze drukarki ani kasy fiskalnej – możesz wystawić paragony bezpośrednio z programu SaleBasis, które następnie możesz wysłać na adres e-mail klienta, pobrać jako plik PDF lub je wydrukować.

Obsługuj zamówienia bez konieczności podchodzenia do komputera – wszystkie operacje, takie jak zmiana rozmiaru i wagi paczki, statusu zamówienia, aż po druk listu przewozowego, druk paragonu czy faktury, jest możliwa do wykonania poprzez czytnik kodów kreskowych.

Do zamówienia możesz wydrukować etykietę tymczasową, na której znajdą się wszystkie potrzebne dane do jego zrealizowania – w tym zamówione towary przez klienta i miejsce w magazynie, w którym się znajdują.

Panel podsumowania sprzedaży pokaże Ci podsumowanie twoich przychodów ze sprzedaży towarów i z tytułu dostaw. Zobaczysz, która grupa towarów sprzedaje się najlepiej. Podsumowanie możesz filtrować względem statusów zamówień i źródeł przychodów.

Sklep stacjonarny? Zamówienia telefoniczne? Żaden problem!

Możesz również tworzyć zamówienia ręcznie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep stacjonarny, czy twój klient zamówił coś telefonicznie. Dodając zamówienie stacjonarne – jego status i źródło przychodu domyślnie będzie inne, niż w zwykłym zamówieniu.

Możesz zeskanować towary poprzez czytnik kodów kreskowych i w ten sposób dodać je do zamówienia, lub po prostu ręcznie wpisać jego kod kreskowy (np. EAN13) lub kod wewnętrzny i nacisnąć Enter, a towar automatycznie doda się do zamówienia. Następnie wydrukujesz paragon lub fakturę dla klienta.

Twórz nielimitowaną liczbę kont dla swoich pracowników i zarządzaj ich uprawnieniami!

W ramach zarejestrowanej jednej organizacji, możesz utworzyć dowolną liczbę kont dla twoich pracowników. Będą oni mogli pracować na tych samych danych, na przykład obsługiwać zamówienia lub wprowadzać nowe towary do bazy.

Dzięki systemowi uprawnień możesz zarządzać tym, do jakich danych mają dostęp twoi pracownicy i które rzeczy mogą oni modyfikować. Nie musisz się martwić o to, że twój pracownik przypadkiem usunie podpięte konto Allegro.

Bez zobowiązań, bez podpisywania umów!

Aby korzystać z aplikacji SaleBasis nie musisz podpisywać z nami żadnych umów! Zarejestruj się i testuj bezpłatnie przez 14 dni. Tutaj przeczytasz więcej o procesie rejestracji. Gdy poczujesz, że SaleBasis jest dla ciebie – możesz opłacić abonament, który przedłuży ważność konta o miesiąc, licząc od daty zakończenia bezpłatnego okresu testowego. Gdy postanowisz jednak po jakimś czasie zrezygnować z używania SaleBasis, po prostu nie opłacaj dalej abonamentu. Twoje konto zostanie zablokowane, a po 2 miesiącach braku przedłużania abonamentu, z wielką goryczą będziemy zmuszeni usunąć twoje dane.

Powiązane wpisy